השקפת עולם

עו"ד עטרי רואה בעבודתו כעורך דין פלילי – שליחות, במלוא מובן המילה. הוא מתייחס אל ייצוג לקוחותיו מול המערכת השלטונית – כמלאכת קודש ומאמין שכל אדם חף מפשע – עד שתוכח אשמתו.
 
עו"ד אריאל עטרי מאמין שהצלחת הלקוח תלויה במומחיותו של עורך הדין, בבקיאותו בנושא המשפטי בו הוא מטפל ובנושאים המקצועיים הקשורים אליו. מעבר לכל, מאמין עו"ד עטרי כי הצלחת הלקוח תלויה בחשיבה מקורית של עורך הדין וביכולתו של עורך הדין להיות, תמיד, צעד אחד לפני הצד שכנגד. עו"ד עטרי מאמין שזו הערובה להצלחה של כל עורך דין, בכלל, ושל עורך דין פלילי, בפרט.
 
כן מאמין עו"ד עטרי שקיימת חשיבות רבה לכך שעורך דין יתעדכן בחידושים בתחום העיסוק שלו ואולם, במקום בו המשפט אינו מספק כלים מספקים לפתרון מצבים אנושיים ומשפטיים בעייתיים – על עורך הדין ליזום שינוי המצב החוקי והמשפטי. כתוצאה מגישה זו רשומים על שם עוה"ד עטרי מספר רב של תקדימים, זיכויים, שחרורים, ביטול כתבי אישום והצלחות בתחום הפלילי, בכל בתי המשפט. עו"ד עטרי פועל לפיתוח מגמות המבססות את השמירה על זכויות האזרח וקידום מעמדן של זכויות יסוד במשפט הפלילי.
 
בכל מקרה בו לקוח טוען לחפותו, רואה עו"ד עטרי את עצמו מחוייב לפעול לזיכויו כאשר הגעה להסדר טיעון תהיה, לעולם, מוצא אחרון ותינקט רק לבקשת הלקוח ורק לאחר שמוצו כל הדרכים האחרות.
 
כעורך דין פלילי סבור אריאל עטרי כי, בעיקר בתחום הפלילי המחייב התעמתות יומיומית עם נציגי המדינה, עורך דין מחוייב לפעול, בכל דרך, לטובת לקוחו, ולא להירתע מאיש – ולא לחשוש מאיש למעט מוראו של החוק, תוך שמירה מלאה של הוראות החוק.
 
מסיבה זו מייצג משרדנו גם לקוחות שנויים במחלוקת, מבחינה ציבורית, ולא חושש מייצוג גם כשמדובר, מבחינה ציבורית, במאבק נגד כל הסיכויים. דווקא בייצוג במקרים כאלה, המרתיע עורכי דין רבים, אנו רואים את הגשמת האידיאל לפיו כל אדם זכאי להגנה משפטית ראויה.
 
אנו סבורים שכל גישה אחרת, המאפשרת לכלי התקשורת ובעקבותיהם לדעת-הקהל, לחרוץ את דינו של אדם עוד בטרם נשפט – מסוכנת לחברה ומערערת את היסודות של מדינה המבקשת להתבסס על מערכת משפט הוגנת. אמון היא מושג מפתח בעבודת המשרד מול לקוחותיו.
 
אנו מחוייבים להצגת תמונה אמיתית ומלאה ללקוחותינו, בלי להבטיח הבטחות סרק; אנו מצביעים על קשיים, ככל שאלה מתגלים בתיק ומחוייבים לחיפוש תמידי של פתרון לכל בעיה שמתעוררת.
 
עורך דין עטרי שואף למצוינות ולפיכך המשרד מקפיד להעסיק צוות ברמה הגבוהה ביותר, כדי שלקוחות המשרד ייהנו מהשירות הטוב ביותר וכדי להגדיל את הסיכוי לסיים כל תיק, בהצלחה מירבית.

ליצירת קשר, אנא מלאו את הטופס הבא, ונדאג לחזור אליכם: