עורכי דין פליליים מפורסמים

עורכי דין פליליים מפורסמים ומובילים 

בכל תחום מקצועי ישנם אנשים הזוכים ליתר הערכה עקב ניסיונם, בקיאותם המקצועית בתחום הרלבנטי, יכולותיהם והישגיהם. כך גם בעולם המשפט הפלילי ישנם עורכי דין פליליים מפורסמים אשר בנו את שמם, עקב בצד אגודל, ונהנים ממוניטין מוצדק. 

 

מיהם עורכי הדין הפליליים הטובים ביותר? 

ברשת האינטרנט ובאמצעי תקשורת אחרים תראו, לא פעם, פרסומים אודות עורכי דין פליליים הטובים ביותר. פרסומים  כאלה אינם בהכרח נכונים. אין להסתפק בהצהרות כאלה ויש לבדוק היטב מיהם עורכי הדין אליהם מתייחסים הפרסומים, בפרט כאשר על כף המאזנים מונח שמכם הטוב ועתידכם. יש מספר פרמטרים שיעזרו לכם להבין האם מדובר באמת עורכי דין פליליים מובילים וכדאי לבחון את עורכי הדין האלה לפי אותם פרמטרים, מראש. 

ראשית, בררו מהו הניסיון של עורך הדין הפלילי והיכן רכש אותו. לדוגמא, עורך הדין אריאל עטרי רכש את השכלתו המשפטית בפקולטה הנחשבת למשפטים בירושלים, המשיך כפרקליט בפרקליטות הצבאית, ומזה למעלה משלושים שנים מופיע באלפי תיקים פליליים בכל הערכאות. שנית, בדקו האם עורכי הדין מחזיקים בהצלחות מוכחות ורבות בנושאים כמו תקדימים, שחרורים, זיכויים וכדומה, בדגש על התחומים הרלבנטיים לכם – בין אם מדובר באלימות במשפחה, אלימות בכלל, עבירות מין, סמים, נשק, צווארון לבן וכדומה. 

מדד מצוינות נוסף של משרדי עורכי דין פליליים מובילים הוא הופעות בכלי התקשורת. כך לדוגמא, עו"ד אריאל עטרי מוזמן לא פעם לשמש בתור פרשן משפטי בכלי התקשורת בתחום הפלילי, ומאחוריו הצלחות רבות שזכו לתהודה ברשת האינטרנט ובכלי תקשורת רבים נוספים. 

בנוסף לכך, מאפיין מובהק של עורכי דין פליליים מובילים הוא שבקיאותם ומיומנותם נודעת היטב בקרב חוגים מקצועיים. לדוגמא, הצלחותיו והמוניטין של עו"ד אריאל עטרי מביאים לכך שעורכי דין מכל ישראל פונים אליו על מנת לקבל ייעוץ, ולא פעם אף מעבירים אליו לקוחות שהסתבכו בפלילים. 

 

בחרו בחוכמה! 

כאשר אתם פונים אל משרדי עורכי דין פליליים מובילים ודאו שהליווי המשפטי אכן יינתן לכם על ידי בעלי מקצוע מיומנים ורציניים, ולא על ידי גורמים אחרים במשרד. גודל המשרד לא תמיד קובע ולא מרמז או מנבא הצלחה. לפעמים הסיכוי להצלחה עומד ביחס הפוך לגודל המשרד – כי עורך הדין המנוסה מקבל אתכם אבל הטיפול נעשה ע"י עורך דין חסר ניסיון ממשרדו. קריטריונים כמו ניסיון מוכח בתחום המשפטי, וותק בשדה המשפטי, מוניטין מקצועי, רקע השכלתי נחשב והישגים מוכחים מהווים משתנים חשובים יותר. חשוב מכך, עורך הדין עטרי הוא זה שמטפל, אישית, בכל אחד מהלקוחות, מכין את הטיעונים ומופיע בבתי המשפט. הדבר מבטיח שהלקוח יקבל את השירות הטוב ביותר מעורך הדין המנוסה ביותר – והסיכוי להצלחה – גדל בהתאם. 

 

לפרטים נוספים על משרדנו ולקבלת סיוע משפטי, פנו אל עורך הדין אריאל עטרי, ישירות, בטלפון 050-8323323.

 

ליצירת קשר, אנא מלאו את הטופס הבא, ונדאג לחזור אליכם: