משרד עורכי דין פליליים בירושלים

משרד עו"ד אריאל עטרי הינו משרד עורכי דין פליליים בירושלים, אשר מאחוריו שנים רבות של ניסיון והצלחות מוכחות בקשת רחבה של תיקים, החל בתיקים "קלים" יחסית ועד למקרים מורכבים וחמורים. משרדנו מתמחה בכל הקשת המשפטית הפלילית, לרבות עבירות צווארון לבן, עבירות מין, אלימות, סמים ועוד. לקוחותינו זוכים לליווי, תמיכה וגב משפטי איתן לכל אורך הדרך, החל בשלבים המוקדמים ביותר של ייעוץ לפני החקירה ועד לייצוג נמרץ בבית המשפט במידת הצורך. 

ניסיון רב בתחום הפלילי

את המשרד הקים ומנהל עו"ד אריאל עטרי, מומחה למשפט פלילי בירושלים, המופיע בתיקים פליליים מזה שלושה עשורים. לאורך השנים טיפל עורך הדין עטרי והופיע בכל הערכאות השיפוטיות באלפי תיקים פליליים, וזכה להצלחות ניכרות שאף פורסמו באמצעי התקשורת וקיבלו תהודה נרחבת. לאור הצלחותיו וניסיונו בתור עורך דין פלילי מומחה בירושלים, מוזמן לא אחת עו"ד אריאל עטרי לראיונות בכלי התקשורת כפרשן משפטי בתחום הפלילי. יתר על כן, המוניטין של המשרד כמשרד עורך דין פלילי בירושלים מביא עורכי דין רבים מהסביבה ומרחבי הארץ להתייעץ עם עו"ד עטרי בתיקים "קלים" ומורכבים כאחד, ולעיתים אף להעביר לטיפולו לקוחות.

נלחמים ללא מורא למען הלקוח

בתור משרד עורכי דין פליליים מובילים בירושלים, אשר מכיר היטב את פעילותם של הגורמים המעורבים ובראשם המשטרה והפרקליטות, אנו יודעים כי עלינו לפעול ללא מורא ובנחישות למען לקוחותינו – וכך אנו עושים. באופן יומיומי אנו מתעמתים עם נציגי המדינה ופועלים בכל דרך חוקית אפשרית ללא רתיעה או מורא, כאשר מבחינתנו זיכוי הוא המטרה והגעה להסדר טיעון היא המוצא האפשרי האחרון, לא הראשון.

אנו רואים במלאכתנו שליחות של ממש ומאמינים בחפותו של כל אדם, ללא יוצא מן הכלל. הצלחתנו והמוניטין לו זכינו לאורך השנים נובעים לא רק מגישה זו, אלא במידה רבה מהמומחיות, הבקיאות, החשיבה המקורית, והיכולת להיות תמיד צעד אחד לפני הצד שכנגד. למעשה, הבקיאות המעמיקה של עורך הדין עטרי, וגישתו הפעילה והנמרצת, הביאו לא פעם לתקדימים הרשומים על שמו, בנוסף להצלחות יוצאות דופן בביטול כתבי אישום, שחרורים וזיכויים בכל הערכאות.

עבודתנו נעשית בשקיפות ובאמינות מלאה מול הלקוח. לעולם איננו יוצאים בהצהרות או מבטיחים דברים שאין ביכולתנו לקיים, אלא מציגים את התמונה באופן שלם, בהיר ומקצועי, מתוך כבוד רב ללקוח עצמו ולמקצוע עריכת הדין בכלל.

לפרטים נוספים על משרדנו ולקבלת סיוע משפטי, פנו אל משרד עורכי הדין אריאל עטרי בשיחה לטלפונים 050-8323323 או 02-6231841, או שלחו הודעה לטלפון או דרך האתר ונחזור אליכם.

ליצירת קשר, אנא מלאו את הטופס הבא, ונדאג לחזור אליכם: