הבטחה להצלחה

יחס האמון הוא יסוד מרכזי בעבודת משרדנו. חשוב לנו שתהיו לקוחות שלנו אבל לא במחיר של הבטחות סרק. לכן חשוב לנו להדגיש – ההצלחה ממש לא מובטחת.

משרדנו הוא משרד מוביל בתחום המשפט הפלילי. הנסיון הרב שנרכש ע"י עוה"ד עטרי, בעשרות אלפי הופעות בבתי משפט ובייצוג אלפי לקוחות, החל משלב החקירה וכלה בפסק הדין, מלמד שאין נוסחת קסם ואין קיצורי דרך להצלחה.

מוכרת התופעה של עורכי דין שמבטיחים הצלחה כדי לרכוש לקוחות. זו אינדיקציה לחוסר מקצועיות ואי הכרת התחום הפלילי ע"י אותם עורכי דין, במקרה הטוב.
עו"ד עטרי סבור שכל לקוח ראוי לכבוד ולו רק בשל האמון שהוא נותן בו. עו"ד עטרי רואה בשמו הטוב של המשרד את הנכס החשוב ביותר ומחוייב, כעורך דין פלילי עתיר ידע ונסיון, להציג ללקוח תמונה אמיתית של מצבו, כמו גם להציע דרכים מקוריות להתמודד עם כל בעיה שמתעוררת. אנו מאמינים שהפתרון לבעיות של לקוח נמצא בהתמודדות אמיתית עם המצב ולא בדרך של מתן הבטחות שוא.

הנסיון הרב שלנו לימד שרק עבודה קשה, המון עבודה קשה, התעדכנות רצופה בחידושים בעולם המשפט, בעולם הראיות הפורנזיות, בפסיכולוגיה ופסיכיאטריה וכן השקעת מאמץ להיות תמיד מקוריים, לחשוב "מחוץ לקופסא" ולהתכוון להיות, תמיד, צעד לפני הצד האחר – הם הדרך היחידה של משרדנו ושל עו"ד עטרי להמשיך להצליח להביא לשחרורם ולזיכוים של לקוחות חפים מפשע ולהמשיך להיות משרד מוביל ומתווה דרך בתחום המשפט הפלילי.
ההצלחה שלכם – היא ההצלחה שלנו ולכן אנו מחוייבים לפעול להצלחה של לקוחותינו, בכל מאבק משפטי.

ליצירת קשר, אנא מלאו את הטופס הבא, ונדאג לחזור אליכם: