בלוג

ביטול תלונה על אלימות במשפחה

ביטול תלונה על אלימות במשפחה עבירות אלימות במשפחה הן לצערנו תופעה נפוצה בישראל. אך גם הגשת תלונות כוזבות על אלימות במשפחה הן תופעה נפוצה, לא פחות. המשטרה והפרקליטות מטפלות מדי שנה באלפי מקרים, יחד עם זאת, לא כל מקרה של אלימות במשפחה דומה לאחר, והרקע לתלונות – משתנה.יתר על כן,

קרא עוד »

משרד עורכי דין פליליים בירושלים

משרד עורכי דין פליליים בירושלים משרד עו"ד אריאל עטרי הינו משרד עורכי דין פליליים בירושלים, אשר מאחוריו שנים רבות של ניסיון והצלחות מוכחות בקשת רחבה של תיקים, החל בתיקים "קלים" יחסית ועד למקרים מורכבים וחמורים. משרדנו מתמחה בכל הקשת המשפטית הפלילית, לרבות עבירות צווארון לבן, עבירות מין, אלימות, סמים ועוד.

קרא עוד »

הסדר טיעון במשפט פלילי

הסדר טיעון במשפט פלילי חלק בלתי מבוטל מתיקי התביעה בישראל מסתיימים בהרשעה במסגרת הסדר טיעון. מדובר בצעד בעל יתרונות בלתי מבוטלים לנאשמים (לעיתים גם עבור התובעים), ומן השכיחות הגבוהה שלו ניתן להבין שגם למדינה יש אינטרס להציעו. 

קרא עוד »

מהו שיבוש הליכי חקירה?

מהו שיבוש הליכי חקירה? מעת לעת עולות לכותרות ידיעות על אנשים הנאשמים בשיבוש הליכי חקירה, לרוב אישים בעלי שם בתחומים הכלכלי, הפוליטי או הפלילי. מדובר בעבירה נפוצה הנלווית, פעמים רבות, אל האישומים הפליליים האחרים, בין אם החשדות מוצדקים ומושתתים על פעולות וכוונות של ממש, ובין אם לאו.

קרא עוד »

ליצירת קשר, אנא מלאו את הטופס הבא, ונדאג לחזור אליכם: